0 امتیاز
سوال شده در مقصر تصادفات توسط (5k امتیاز)
سلام من در خیابان اصلی به قصد رفتن به خیابان فرعی راهنما زده و از لاین سرعت به خیابان فرعی پیچیدم خودرویی نزدیک من نبود اما یک خودرو از پارک خارج شد و کمی جلوتر و با وجود دیدن من و راهنما با سپر سمت شاگرد برخورد کرد مقصر این حادثه که بود؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (5k امتیاز)

جناب سرهنگ حسنوند(کارشناس راهور): اگر خودرویی قصد خروج از پارک را دارد حتما میبایست حق تقدم خودروهایی که بصورت مستقیم و در مسیر مجاز در حرکتند را رعایت کند ودر تصادف هم مقصر است

دارای دیدگاه توسط
سلام جناب سرهنگ .من راننده سرویس مدرسه ابتدایی هستم  ساعت ۷ صبح بعد سوار کردن یکی از  دخترهای دانش آموز به مسیر مستقیم ادامه دادم بعد از حدودا ۷ الی ۸ متر به تقاطع سه راهی رسیدم و به صورت مستقیم مسیرمو ادامه دادم تا جایی که حدودا ۸۰ درصد گذر گاه طلاقی با گذر اصلی را عبور کردم ناگهان یک ۲۰۶ از سمت چپ من اقدام به گردش به راست و عبور از جلوی من کرد و سپر و چراغ جلو سمت راننده به در و گلگیر عقب ۲۰۶ برخورد کرد .کارشناس خودرو منو که ون دلیکا بود مقصر اعلام کرد به واسطه ماده ۱۴۰ که شما فرمودید . آیا این نوع توقف و این مسافت حرکت تا وقوع تصادف شامل این قانون میشود ؟؟؟ .توقف خودرو تا حالت کامل حرکت خودرو به چه صورت محاسبه میشود ؟و آیا احتیاط در سر تقاطع سه راهی توقف محسوب میشود ؟؟؟

سوالات مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ
0 امتیاز
1 پاسخ
سوال شده 18 Mar 2019 در مقصر تصادفات توسط بی نام
0 امتیاز
1 پاسخ
سوال شده 9 Mar 2019 در مقصر تصادفات توسط فاطمه
+1 امتیاز
1 پاسخ
دسته بندی
...