استعلام خلافی خودرو برای اندروید
300,256
0 امتیاز
سوال شده در مقصر تصادفات توسط (140 امتیاز)
برچسب گذاری دوباره توسط
با سلام

با اتومبیل slx مدل ۹۷ از فرعی با سرعت ۲۰ کیلومتر وارد بلوار اصلی شدم، خودروم کامل وارد خیابان شده بود که یک اتومبیل اچ سی کراس با سرعت خیلی بالا به بغل ماشینم زد و ماشین من یه دور چرخید و در طرف دیگه بلوار متوقف شد.. شدت ضربه فوق العاده بالا بود به طوریکه حتی سقف و ستون ماشینم آسیب دیده.. وقتی افسر اومد من رو ۱۰۰ درصد مقصر اعلام کرد و با وجودیکه معترض بودم و دیدم که حتی افسر دوم آروم به اون راننده می گفت شما خط ترمز نداری ولی اون خانم داره.. چون اون راننده حتی وقنی منو دیده بدون کم کردن سرعت فقط فرمونش رو چرخونده که از جلوم ردبشه! با اینحال شاید چون من زن بودم افسر با بی توجهی به اعتراضم مدام می گفت (تو از فرعی بیرون اومدی و اون راننده حتی می تونه بابت افت قیمت هم شکایت کنه ولی من باهاش صحبت کردم بچه خوبیه!!!) و مدام منو می ترسوند که کروکی سازش رو امضا کنم و شماره بیمه من رو به اون راننده داد و رفت.. حالا ماشین من ۸ میلیون خسارت دیده که باید خودم پرداخت کنم به اضافه اینکه هم خودم و هم مادرم که عقب نشسته بود فردای حادثه دچار گردن درد و کتف درد شدید شدیم به حدی که مجبور شدیم به دکتر مراجعه کنیم و تشکیل پرونده بدیم.. ضمن اینکه هنوز استرس دارم که اون راننده بابت افت قیمت ازم شکایت نکنه! آیا با این تفاسیر و بعد از کروکی سازش باز هم قادر به شکایت از من هست؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (5.1k امتیاز)

جناب سرهنگ حسنوند (کارشناس تصادفات) : اگر خودرو شما بعد از ورود به اصلی به حالت مستقیم بوده به هیچ وجه شما مقصر نیستید ولی اگر خودرو در حالت ورود به اصلی بوده شما مقصرید بهرحال اگر شک داشتید نباید کروکی را امضاء میکردید و ایشان میتواند با همین کروکی که در دست دارد درخواست افت قیمت هم بکند

دارای دیدگاه توسط
با سلام داخل تونل سه خودرو با هم تصادف کردیم شرح بنده ایست کامل بودم فاصله ام با خودروی جلویی نزدیک ۱متر خودروی دیگر از پشت بابنده برخورد و خودرو من نیز با خودروی جلویی برخورد نمود حال با توجه به اینکه خودروی پشت نیز ذکر نموده هنگام تصادف من ایست کامل بودم ولی افسر قبول نکرد اگر خودروی پشت شهادت به ایست کامل بنده بدهد امکان اعتراض به کروکی وجود دارد و نتیجه گرفتن باتشکر
دسته بندی
...