0 امتیاز
سوال شده در مقصر تصادفات توسط
سلام خسته نباشید

من دو روز پیش تصادف کردم در جاده برون شهری دو طرفه رفت و برگشت، جایی که ما تصادف کردیم یک مسیر فرعی به سمت چپ داره ما هر دو ماشین در یک لاین بودیم ماشین جلویی کامیونت همچین چیزی بود من از فاصله دورتر می آمدم و سرعت من ازش بیشتر بود ماشینم کمری هست من هیچ چراغ ترمز یا راهنمایی ازش ندیدم یا خراب بوده یا نزده ظهر ساعت ۱۱بود به تصور اینکه داره مسیر مستقیمش میره سرعتم رو خیلی کم نکردم چندین متر نزدیک بود بهش برسم یکدفعه دیدم که ماشین جلو پیچید به سمت فرعی سمت چپ بدون راهنما ماشین من بهش خورد سپر جلو من به عقب سمت راست کامیونت جلو و خودرو من سر سراه متوقف شد لاین خودم که مسیر مستقیم بود تماس گرفتم پلیس راه اونا یک پلیس راه رو فرستادن که ظاهرا یک سرباز بود نه کارشناس با تماس تلفنی با مرکز اعلام کرد که من چون به سپر عقب سمت راست زدم من مقصرم اگه به پهلو میزدم ماشین جلو مقصره من که سبقت نگرفتم که به پهلو بزنم مسیر خودم رفتم و ایشون گردش به چپ انجام دادن باید سمت راست متوقف میشدن لطفا راهنمایی کنید که چه کسی مقصره؟

عکس جاده

http://s9.picofile.com/file/8354937518/F80CF686_E99C_4ECE_A259_1746B2F9D118.jpeg

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (5k امتیاز)

شما بعلت عدم رعایت فاصله طولی و عدم توجه به جلو مقصر هستید و عکس جاده هم گویای همین است که شما فاصله طولی را رعایت نکردید

سوالات مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ
0 امتیاز
1 پاسخ
0 امتیاز
1 پاسخ
سوال شده 13 فوریه 2019 در مقصر تصادفات توسط farmooon (5k امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ
سوال شده 9 Mar 2019 در مقصر تصادفات توسط فاطمه
دسته بندی
...