استعلام خلافی خودرو برای اندروید
300,256
0 امتیاز
سوال شده در مقصر تصادفات توسط
باسلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگوار گرامی.

بنده در سمت کندرو اتوبان درحال حرکت بودم ک سواری تیبا ب دلیل سرعت زیاد و کنترل نکردن ماشین با گاردریل وسط اتوبان برخورد میکنه وبه سمت ماشین من در سمت کندرو منحرف میشه من درحال حرکت در سمت کندرو بودم ک یه دفعه سواری تیبا جلوی‌من اومد و از جدول کندرو به سمت فضای سبز منهدم شد جلوی ماشین من سمت چپ با سرعت خیلی ناچیز به پشت ماشین ایشون برخورد کرد و باعث خسارت به ماشین من شد راننده تیبا سن قانونی نداره و فقط ۱۵سال دارن افسر کروکی صددرصد ایشون را مقصر اعلام کردن تو کلانتری کروکی رو امضا کردن و آلان میگن ک من درسمت سبقت اتوبان به پشت این ماشین زدم و ماشینشون به این دلیل منحرف شده و اعتراض روی کروکی زدن که هیعت سه نفره کارشناسی کنن دوباره،با توجه به شکل‌گرفتن صورت تصادف آیا امکانش هست ک من مقصر بشوم؟اگه ایشون دروغ بگن به کارشناس ها ک من پشت ماشینشون در سمت سبقت زدم آیا حرفشون قبول میشه؟؟؟ دوربین اون قسمت اتوبان نداره بعد از درخواست اعتراض چه مدت زمانی طول میکشه تا کارشناس نظره خودشونو بدن؟؟با تشکر از شما

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (10.9k امتیاز)

کارشناس راهور(سرهنگ حسنوند):

سلام، اگر ایشون ۱۵ سال داره که اصولا صلاحیت نشیتن پشت فرمون رو نداره ضمنا به فرض اگه شما مقصر شدید شما هم میتونید به اون رای اعتراض کنید

دسته بندی
...