استعلام خلافی خودرو برای اندروید
300,256
0 امتیاز
سوال شده در مقصر تصادفات توسط
ویرایش شده توسط
سلام. خسته نباشید. یه خیابون یه طرفه اصلی رو میرفتم از سمت چپ. این خیابون تازه مسیرش عوض شده ینی قبلا مسیرش خلافه این بود. یه تقاطع بود به چپ ینی یه بریدگی به چپ داشت. من بریدگی رو رد کردم و چون خیابون قبلا مسیرش جور دیگه بوده بعد این بریدگیه تا 30 متر تقریبا جاده مقداری پهن تر  میشد من تو منتها الیه سمت چپ خودم که هیچ ماشینی قانونا نباید تردد میکرد  یه مقدار دنده عقب اومدم که بتونم ماشین رو خاموش روشن کنم و مزاحم تردد نباشم سیستم برقش قاطی کرده بود فن روشن نمیشد بعد یه ماشین این بریدگی رو خلاف جهت اومد  بریدگی مسیر اصلیش از جاده ای بود که من داخلش بودم اما اون از فرعی اومد به اصلی  ینی خلاف اومد پشت من و ادعا میکنه واستادم مداوم بوق زدم منم چون اصلا انتظار نداشتم کسی پشتم باشه اروم یه تقه از عقب زدم به گلگیر جلوی ماشینش. بعد اومد پایین به سر صدا اره مدارکتو بده و فلان یه در صد گفتم شاید فرعیه مسیرش عوض شده گفتم بیا بریم پشت سرم جاده رو مختل نکن من میبرمت پیش همسایم صافکاره برات درست کنه بعد گفت نهههههههههه تو باید همه مدارکتو بدی من الان وقت ندارم خلاصه زنگ زد داداشش اونم گفت زنگ برنیم 110 گفتم بابا راهنمایی رانندگی که 110 نیس بعد چند نفر بهم گفتن اون خلاف میومدا گفتم ینی مسیر فرعی عوض نشده گفتن نه . گفتم پس زنگ بزننید افسر چون بهم بر خورده بود اینقد هوچی بازی کردن دیگه داداشش زوری دست منو گرفت گفت بیا برو منو نشوند تو ماشین الان بعد 10 روز  امده میگه افسر پرسیدم تو مقصری چون ادرس مغازمو بهشون داده بودم منم گفتم من زیر بار نمیرم میخواستی منو نشونی زوری بگی برو گفت شکایت میکنم گفتم برو بکن. جناب واقعا کی مقصره تروخدا گواهی نامه به این دختر دماغ عملیا ندید دقیقا قرینه همین اون گلگیر جلوشم یه جا دیگه زده پکونده اعصاب منم چند وقته مختله ؟

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

دسته بندی
...