استعلام خلافی خودرو برای اندروید
300,256
0 امتیاز
سوال شده در مقصر تصادفات توسط
سلام. در خط سبقت در حال رانندگی بودم که ناگهان یک خانواده قصد عبور از خیابان را داشت و ماشین های جلوی من ایستادن من هم ایستادم . بعد از آن پشت سرم رو نگاه کردم دیدم ماشین پشت از سمت راست گرفت و رفت همین که مجددا شروع به حرکت کردم فقط متوجه شدم یه چیزی محکم خورد به ماشینم و من رو به سمت جدول کشوند با سختی ماشین رو که به جدول کشیده میشد از جدول دور کردم که نره روی جدول و چپ کنه در همین حال یه ضربه دیگر به ماشینم خورد و وایستادم. پیاده شدم دیدم یه خانمی زده به ماشین اول از پشت و بعد از سمت چپ تا لاستیک ماشین و لاستیک ماشین رو پاره کرده. ماشین من بین خط سبقت کمی کج شده بود و من اصلا نمیدونم چرا اینجوری شده بود شاید بخاطر اینکه اون ماشین به سمت چپ ماشین من فشار اورده و ماشین کج شده بود. البته طرف ظاهرا خوابش برده بود و بلافاصله از ماشین پیاده شد و گفت من مقصرم و ما هم غیر از این فکر نمیکردیم چون ما که داشتبم راهمون رو می رفتیم ولی وقتی مانور راهنمایی و رانندگی اومد ما رو مقصر اعلام کرد و اصلا توجه نکرد که تصادف در دو مرحله بوده و اول پشت ماشین ما خورده و بعد سمت چپ و میگه ماشین به طرف چپ تغییر مسیر داده در صورتیکه ما هیچ تغیییر مسیری نداشتیم و هر اتفاقی افتاده ماشین عقبی باعث حرکت ماشین ما شده . هوا هم بارانی بود و حالا ما موندیم که تکلیفمون چیه ایا ما مقصریم؟ شاید کار خوب رو ماشینی کرد که پشت ما بود و انداخت سمت راست و رفت... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (7k امتیاز)

کارشناس راهور(سرهنگ حسنوند):
سلام ، در این گونه موارد نباید نظر پلیس را قبول کنید و درخواست کروکی غیرسازشی کنید تا در شورای حل اختلاف بررسی شود و الان هم همین کار را کنید واز شورای حل اختلاف درخواست کارشناس سه نفره کنید

سوالات مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ
0 امتیاز
1 پاسخ
سوال شده 15 سپتامبر 2019 در مقصر تصادفات توسط بی نام
0 امتیاز
1 پاسخ
سوال شده 2 Mar 2019 در مقصر تصادفات توسط روزبه
دسته بندی
...