استعلام خلافی خودرو برای اندروید
300,256
0 امتیاز
سوال شده در دسته بندی نشده توسط
ویرایش شده توسط
باسلام بنده راننده پژو پارس درمسیر خود درجاده حرکت میکردم که از طرف مقابل یک پراید باسرعت زیاد به جلوی بنده پیچید وشاخ به شاخ تصادف گردید راننده متواری شده ومشخص شد ماشین سرقتی بوده که کورکی پلیس راه کشیده به نیروی انتظامی تحویل دادند وکلانتری محل هردوماشین را خوابانید چون من وهمسرم مجروح شدیم بعد از تشکیل پرونده مارابه پزشکی قانونی ارجاع دادند واطلاع دادند صاحب اصلی پراید دزدی بابیمه شخص ثالث آمدند واطهارات انها ومدارک آنها را گرفت وتنها کپی برابراصل کروکی وگزارش کلانتری را به ما دادند سوال بنده اینه که من به عنوان خسارت دیده مالی وجانی چکار باید بکنم باتوجه به ابنکه بنده بیمه بدنه هم دارم وتمام مدارکم کامل فول هستند اما پراید دزدیده شده بیمه مالی۷.۵میلیونی دارد  وخسارت بنده خیلی زیاد استوماشین بنده پژو پارس هست که درپارکینگ هست درجاده محل تصادف لطفا راهنمایی بفرمایید یک از لحاظ خسارت جانی بنده دوم ازلحاظ بیمه بدنه که چکار کنم چون محل تصادف محل زندگی مانیست چهارم چه مدارکی راباید به من بدهند از طرف کلانتری وغیره چون فقط گزارش وکروکی کپی برابر اصل دادن دیگر هیچ چیز ندادند تا درمحل زندگی خود تشکیل پرونده بیمه بدنه وغیره بدهیم

ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (4.8k امتیاز)
کارشناس راهور(سرهنگ حسنوند):

سلام ، در تصادفی که مجروح داره حتما باید کلانتری پرونده را تشکیل و به دادگاه بفرسته و شما باید از دادگاه اون شهر پیگیر پزشکی قانونی و مراحل دیگه تصادف باشید و با نظر دادگاه میتونید ماشین خود را ترخیص و تعمیر کنید
دسته بندی
...