استعلام خلافی خودرو برای اندروید
300,256
0 امتیاز
سوال شده در پلیس امنیت اخلاقی توسط (140 امتیاز)
ویرایش شده توسط
بنده کارگرم در تاریخ 27/12/97 بامراجعه به پلیس +10واقع در میدان معلم شهرری مبلغ یک ملیون وسی صدوپنجاه وپنج هزارتومان 13550000 توسط کارمند خانم پلیس نامبرده پرداخت رسید و کاغذ رسید پرداخت  رابه من دادند بنده تاسه چهار روز قبض پرداخت رادر جیب خود داشتم بعداز چند روز و بخاطر اعتماد به اسم پلیس وارگان دولتی قبض را بی اهمیت دانستم تاگم کردم حالا با گذشت 4 ماه متوجه شدم خلافی ماشینم صفر نشده وکاملا همون مبلغ موجوده بامراجعه به پلیس+ازمن پر ینت بانکی یاقبض راخواستندمتاسفانه چندبارپرینت بانک تجارت اوردم امااین مبلغ تراکنش موجودنیست نمیدانم علت نبودن این تراکنش چیست فقط میدانم عیدی سال گذشته وکارکردبازحمت رابرای خلافی دادم که صفرنشدایاممکنه این خانم بگفته ی همکارام هکری ماهرباشدوراحت هم من وهم بانک وحتی پلیس رادورزده باشداگرنبودپس پول من چی شدخواهشان مراراهنمایی ویاری کنیدبفرماییدمن چکارکنم وبه کجامراجعه نمایم باتشکرواحترام فراوان

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (7k امتیاز)
کارشناس راهور(جناب سرهنگ حسنوند):

اگر اینچنین است و هیچ سابقه ایی ندارید و اگر از دستگاه پوز مستقر در دفتر پلیس +۱۰ پرداخت کرده باشید باید اونها بهتون پرینت بدهند اگر ندارن متاسفانه شاید کلاهبرداری بوده

سوالات مشابه

دسته بندی
...