استعلام خلافی خودرو برای اندروید
300,256
0 امتیاز
سوال شده در مقصر تصادفات توسط (140 امتیاز)
ویرایش شده توسط

سلام
هنگام ورود از فرعی به اصلی (خیابان اصلی دارای دو لاین یکی رفت و دیگیری برگشت بود) پس از ایست کامل و خالی بودن خیابان اقدام به پیچیدن داخل اصلی کردم طبق عکس و شواهد خودروی بنده کل عرض لاین رو بسته بود که خودروی دیگری در لاین مخالف در جهت خلاف خیابان رو طی کرده و بعد از فرعی با وجود خط ممتد به سمت خودروی من تغییر مسیر دادن که جلوی سپر ماشین بنده با ماشین ایشان برخورد کرد و سپر کنده شد. طبق آثار روی ماشین‌ها هیچ ضربه‌ای از بقل به خودروی من وارد نشده گلگیر و کنار سپر کاملن سالم هست و هر دو در ایشان آسیب دیده (آسیب درب عقب بیشتره که نشون میده ماشین به سمت من میومده) و مجدد بعد از عبور از من در لاین صحیح متوقف شد. افسری که در صحنه حاضر شدن گفتن مقصر مشخص نیست ساعت 17 بیاین پاسگاه با ماشین وقتی رفتم طرف مقابل ماشین رو نیاورده بود و افسر ماشین‌ها رو نخواست و کروکی نکشید و اعلام کرد من به علت عدم رعایت حق تقدم مقصر هستم، در صورتی که من تمام قوانین را رعایت کردم و هیچ خودرویی در لاین حرکتی من وجود نداشت.
و در گزارش راهنمایی رانندگی گفتن که خودروی مقابل قصد فرار از تصادف را داشته به همین دلیل وارد لاین مخالف شده. (افسری که گزارش نوشتن و تشخیص دادن سر صحنه حاضر نبودن و خودروها رو ندیدن و میگن من خودم میدونم چی شده.) خب اگه این‌طور بود که گلگیر یا گوشه سپر من آسیب میدید . الان آثار تصادف روی سپر و چراغ جلوی من هست.

طرف مقابل فردای تصادف ماشینش رو تعمییر کرده و آثار برخورد رو از بین برده و فاکتور آورده.

راهنمایی کنید.سپر خودروسپر 2صحنه تصادف

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (11.6k امتیاز)
کارشناس راهور(جناب سرهنگ حسنوند):

با توجه به عکس ارسالی برخورد از روبرو بوده و شما مقصر نیستید یا لاقل بصورت ۵۰-۵۰ باشه

در هر صورت اگر اعتراض دارید از طریق شورای حل اختلاف پیگیری کنید و درخواست کارشناس کنید
دسته بندی
...