پیگیری خلافی پرداخت شده

پیگیری خلافی پرداخت شده

( آخرین به روزرسانی : ۹۸/۰۳/۲۹ )

یکی از مشکلاتی که اغلب کاربران سامانه راهور ۱۲۰ با آن مواجه می شوند، پیگیری پرداختی خلافی است. از آنجا که سامانه راهور پس از ۷۲ ساعت به روز رسانی می شود بنابراین در صورت پرداخت خلافی و استعلام مجدد خلافی خودرو تا ۷۲ ساعت، مجددا جریمه خود را در لیست خلافی خواهید یافت.

در توضیحات سایت راهور آمده است:

هموطن گرامی :

  • محتویات این بخش ازسایت آفلاین بوده وبه هیچ وجه به بانک اطلاعاتی پلیس راهورمتصل نمی باشد و یک نسخه بروزرسانی شده با تاریخ مندرج زیر ، از سایت اجرائیات پلیس راهور می باشد .
  • بدلیل حجم بالای داده هاوعدم ارتباط آنلاین به بانک اصلی ،درحال حاضربهنگام رسانی اطلاعات بصورت هفتگی مصوب واجراگردیده است.
  • به استناد قانون جرائم رایانه ای باسوءاستفاده کنندگان ،متخلفین ومزاحمین سایبری برخوردقانونی خواهدشد.
  • بعد از استعلام میزان تخلفات می توانید از طریق ارتباط با درگاه بانک ملی و با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت اقدام به پرداخت مبلغ جرائم خود نمائید .
  • توجه : در صورت پرداخت مبلغ جرائم از طریق این سایت اطلاعات با تاخیر ۷۲ ساعت در سامانه مرکزی پلیس راهور درج خواهد شد که در بروزرسانی بعدی اطلاعات تخلفات سایت قابل رویت خواهد بود .

اگر قبض خود را با برنامه فرمون پرداخت نموده اید پس از پرداخت اطلاعات تراکنش و کد پیگیری آن به شما پیامک می شود. اگر به هر علت این پیامک را دریافت نکرده اید و یا سهوا آن را پاک کرده اید. در ادامه روش پیدا کردن اطلاعات تراکنش توضیح داده شده است:

چنانچه قبض خلافی را از سامانه بانک سامان و یا کد ussd دستوری این بانک به شماره #۷۲۴* و یا اپلیکیشن فرمون پرداخت کرده اید می توانید با شماره گیری همین کد #۷۲۴* و انتخاب عدد ( ۹-سایر) و سپس انتخاب عد (۱- گزارش) لیست پرداخت های خود را همراه با کد پیگیری تراکنش دریافت کنید. همینطور با مراجعه به بخش پیگیری قبوض پرداخت شده در وبسایت بانک سامان به آدرس https://bill.samanepay.com/Public/BillStat.aspx می توانید با وارد نمودن شناسه قبض و شناسه پرداخت ، اطلاعات تراکنش را دریافت کنید.

همینطور می توانید ۳ ساعت پس از پرداخت قبوض جرائم راهنمایی و رانندگی به صورت آنلاین به دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه و خلافی خود را استعلام کنید تا اطلاعات قبض خلافی پرداخت شده را دریافت کنید و از حذف جریمه از لیست تخلفات رانندگی تان مطمئن شوید.

اگر خلافی خود را از سایر روشها پرداخت نموده اید در قسمت نظرات شیوه پرداخت خود را بیان کنید تا کارشناسان ما شیوه پیگیری خلافی پرداخت شده را اعلام کنند.

 

اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید

6
دیدگاه بگذارید

3 نظرات
3 پاسخها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
4 نظر نویسندگان
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
یعقوب

سلام وقت بخیر.قبض جریمه راازطریق بانک ملی پرداخت کردم امابعدازگذشت دوهفته هنوزروی سایت هستش؟

شماره موبایل
9167780711
کارشناس

کارشناس راهور( سرهنگ حسنوند):
سلام ، گاها با تاخیر یک ماهه هم ثبت میشه

سینا

سلام و خسته نباشید، با تاپ پرداخت کردم جریمه رو ولی هنوز اعمال نشده از تاپ هم پیگیری کردم گفتن از راهور پیگیر باشم و اونا واریز کردن. سپاسگزارم.

شماره موبایل
9104540311
کارشناس

کارشناس راهور(جناب سرهنگ حسنوند):
رسید پرداخت و شماره پیگیری را داشته باشید و صبر کنید اگه اتمال نشد مراجعه کنید به اجراییات راهور

بابک ناصری

سلام با آپ ۲ خرداد ۵۰ تومان جریمه پرداخت کردم هنوز پاک نشده دوستان اگر اطلاعی دارن بی زحمت راهنمایی کنن ممنون

کارشناس

کارشناس راهور(جناب سرهنگ حسنوند):
معمولا سیستم راهور تا دو ماه هم تاخیر در ثبت داره ولی شما رسید پرداخت را نگه دارید اگر پاک نشد به اجراییات راهور مراجعه کنید