پول طرح ترافیک کجا خرج شد؟

پول طرح ترافیک کجا خرج شد؟

معاون شهردار تهران در خصوص هزینه کرد عوارض طرح ترافیک گفت: بخش عمده‌ای از این پول خرج مترو شد.

به نقل از فارس، محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل، ترافیک شهرداری تهران  در پاسخ به این پرسش که عوارضی طرح ترافیک تاکنون در کجا هزینه شده است، گفت: بیشتر این پول خرج مترو شده است و در حال حاضر ۱۳ اتوبوس دوکابینه از این محل خریداری شده که در حال شماره‌گذاری است.

وی به انتشار ۷۰۰ میلیارد اوراق مشارکت در چند ماه گذشته اشاره کرد و گفت: باید برای انتشار این اوراق ۱۰۵ میلیارد تومان پول در حساب کارگزاری که اوراق را خریداری کرده بلوکه می‌شد تا اوراق آزاد شود. ۶۰ میلیارد تومان از عوارض طرح ترافیک را در این محل بلوکه کردیم و ۴۵ میلیارد تومان را هم شهرداری پرداخت کرد.

مطلب پیشنهادی  راهنمای خرید طرح از سایت تهران من my.tehran.ir

۲۰۶ میلیارد تومان از محل طرح ترافیک درآمد کسب شده است

 

به گفته پورسیدآقایی ۳۰ میلیارد تومان نقدی به مترو کمک شده و مابقی خرج بهره‌برداری و اتوبوسرانی شده است؛ هم چنین مقداری از پول خرج اصلاح هندسی معابر شده است.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه از ابتدای سال تا اول بهمن‌ماه ۲۰۶ میلیارد تومان از محل طرح ترافیک درآمد کسب کرده‌ایم، گفت:‌ شهروندان ۳۸۰ میلیارد تومان عوارض بدهکار هستند که اگر بتوانیم بخشی از این طلب‌ها را تا پایان سال وصول کنیم، می‌توانیم تعدادی اتوبوس جدید خریداری کنیم.

 

خلاصه
پول طرح ترافیک کجا خرج شد؟
عنوان مقاله
پول طرح ترافیک کجا خرج شد؟
توضیحات
محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل، ترافیک شهرداری تهران  در پاسخ به این پرسش که عوارضی طرح ترافیک تاکنون در کجا هزینه شده است، گفت: بیشتر این پول خرج مترو شده است و در حال حاضر ۱۳ اتوبوس دوکابینه از این محل خریداری شده که در حال شماره‌گذاری است.
نویسنده
نام پابلیشر
فرمون
لوگو پابلیشر
اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید

به این مطلب رای دهید

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رای ثبت نشده)
Loading...

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از