پراید ۴۶ میلیون تومان شد

پراید ۴۶ میلیون تومان شد

( آخرین به روزرسانی : ۹۸/۰۳/۲۰ )

در حال حاضر وزیر صنعت و دستگاه‌های نظارتی واکنشی به قیمت‌های افسار گسیخته در بازار خودرو ندارند و همین سکوت باعث شده تا طی روزهای اخیر قیمت برخی خودروها حدود ۲۰ میلیون تومان گران شود.

متأسفانه این روزها اوضاع خرید و فروش خودرو خوب نیست و کمتر خریداری در بازار وجود دارد. امروز فقط خریداران خودرو چشم به قیمت‌های فضای خودروهای داخلی دوخته‌اند و دلیل این موضوع همچنان برای آنها یک علامت سوال بزرگ است. در حال حاضر خرید پراید هم برای مردم به یک رویا تبدیل شده و کمتر کسی حاضر به پرداخت ۴۵ میلیون تومان برای خرید این خودرو است.

اوضاع این روزهای بازار بلاتکلیف خودرو در حالی بدتر می‌شود که قرار بود خودروسازانی که مجوز افزایش قیمت خودرو را دریافت کرده‌اند عرضه خودرو را به بازار آغاز کرده و مانع دلال بازی‌ها و افزایش بی منطق قیمت‌ها شوند اما متأسفانه با وجود افزایش قیمت‌ها هنوز عرضه خودرو به بازار اتفاق نیفتاده و خودرو هر روز گران تر از دیروز می‌شود.

مطلب پیشنهادی  اجرت و دستمزد تعمیر پراید در سال 98

دلیل افزایش اخیر قیمت‌های خودرو چیست؟

فعالان بازار دلیل افزایش اخیر قیمت را فروش خودرو آنهم مطابق با حاشیه بازار توسط خودروسازان می‌دانند به اعتقاد آنها افزایش قابل توجه قیمت‌ها باعث شده تا هیچ معامله‌ای در بازار انجام نشود و اکثر خریداران خودرو با توجه به قیمت‌ها دست از خرید کشیده و منتظر ثبات بازار هستند. فروشندگان خودرو معتقدند خودروسازان چندین بار درخواست قیمت‌گذاری خودرو متناسب با حاشیه بازار را اعلام کرده بودند که امروز به هدف خود دست پیدا کرده و با وجود فروش خودرو با حاشیه بازار هیچ عرضه‌ای ندارند. در حال حاضر هیچ خودرویی وارد بازار نمی‌شود و حتی کسانی که خودرو پیش خریده کرده‌اند هم با وعده تحویل محصولات خود آنهم در ماه‌های آینده روبه رو هستند. از طرفی وزیر صنعت و دستگاه‌های نظارتی هم واکنشی به بازار افسار گسیخته قیمت‌ها در بازار خودرو ندارند و همین سکوت باعث شده تا امروز هم خودرو تا ۱۳ میلیون تومان گران شد.

قیمت خودروهای داخلی در بازار کشور

در بازار امروز متأسفانه قیمت پراید ۱۱۱ به کانال ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو ۴۰۵ با افزایش ۸ میلیون تومانی به قیمت ۸۷ میلیون تومان و قیمت پژو ۲۰۵ تیپ ۵ نیز با افزایش ۷ میلیون تومانی به ۸۸ میلیون تومان ۸۱ میلیون تومان رسیده است. در حال حاضرپژو۲۰۶ صندوق‌دار با افزایش ۱۱ میلیون تومانی با قیمت ۹۲ میلیون تومان ، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با افزایش ۶ میلیون تومانی با قیمت ۷۶ میلیون تومان، پژو۲۰۶ تیپ ۵ با افزایش ۱۳ میلیون تومانی قیمت ۸۸ میلیون تومان، استپ وی با افزایش ۷ میلیون تومانی با قیمت ۱۴۴ میلیون تومان، سمند EF7 با افزایش ۱۰ میلیون تومانی با قیمت ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. همچنین چانگان با افزایش ۱۰ میلیون تومانی با قیمت ۱۴۰ میلیون تومان و دنا با افزایش ۱۰ میلیون تومانی با قیمت ۹۸ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

منبع: تسنیم

اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رای ثبت نشده)
Loading...

1
دیدگاه بگذارید

1 نظرات
0 پاسخها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
1 نظر نویسندگان
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
ناصر

سلام وقتی مجوز به عنوان ۵درصد به خودروسازان داده می شود خوب با ارایه ندادن خودرو قیمت خودرو بالا میرود و این به نفع خودرو ساز است چرا که الان به بهانه ۴۵میلیونی پراید با فرمول ۴۰میلیون میفروشه پس ضرری نمیکنه و کلام اخر همه این رکود قیمت گذاری از خود خودرو سازان بی وجدان است که دلال بازی راه انداختن درصورتی ک هیچ کسی خرید و فروشی انجام نمیده با شایعه گرانتر شدن مردم را از اینده بیم میدهند و کارمندی که سه چهارسال تلاش کرده باید ابوپراید بخره کافیه ورود خودرو خارجی ازاد بشه انوقت ببینیم بازهم میتوانند… مشاهده بیشتر »

خلاصه
پراید ۴۶ میلیون تومان شد
عنوان مقاله
پراید ۴۶ میلیون تومان شد
توضیحات
این روزها اوضاع خرید وفروش خودرو خوب نیست و خرید پراید هم برای مردم به یک رویا تبدیل شده و کمتر کسی حاضر به پرداخت 45 میلیون تومان برای خرید این خودرو است. قیمت پراید 111 به کانال 45 میلیون و 500 هزار تومان و پژو 405 با افزایش 8 میلیون تومانی به قیمت 87 میلیون تومان رسیده است.
نویسنده
نام پابلیشر
فرمون
لوگو پابلیشر