farmooon_411

پایان تیرماه آخرین مهلت ثبت‌نام طرح‌کاهش آلودگی هوا

( آخرین به روزرسانی : ۹۸/۰۴/۱۶ )

مدیر سامان‌دهی طرح‌های ترافیکی گفت: شهروندان برای استفاده از ۲۰ روز تردد رایگان در محدوده طرح‌کاهش آلودگی هوا، فقط تا پایان تیرماه فرصت ثبت‌نام در سامانه تهران من را دارند.

به گزارش فرمون به نقل از فارس ، عمار سعیدیان‌فر مدیر ساماندهی طرح‌های ترافیکی، درباره مهلت ثبت‌نام در سامانه «تهران من»‌، اظهار داشت: همه رانندگانی که قصد تردد در محدوده طرح ترافیک و یا محدوده کاهش آلودگی هوا (زوج و فرد سابق) را دارند باید حتما در سامانه «تهران من»‌ ثبت‌نام کنند.

کسانی که ثبت‌نام کرده باشند پس از هر تردد یک ماه فرصت داشته که عوارض خود را بپردازند و در صورتی که در مهلت یک ماهه عوارض مربوطه را پرداخت نکنند، مشمول جریمه رانندگی و هم عوارض خواهند شد.

مدیر ساماندهی طرح‌های ترافیکی اعلام کرد:‌ شهروندان در صورتی که بخواهند از ۲۰ روز تردد رایگان درمحدوده کاهش آلودگی هوا بهره‌مند شوند حتماً باید تا پایان تیر در سامانه «تهران من» ثبت‌نام کرده باشند در غیر این‌صورت امکان استفاده از تردد رایگان برای آنها وجود نخواهد داشت.

مطلب پیشنهادی  نحوه خرید طرح کنترل آلودگی هوا ( طرح زوج و فرد سابق)

وی بیان داشت: استفاده از ۲۰ روز تردد رایگان برای تهرانی‌ها و ۱۵ روز برای شهرستانی‌ها است و نیازی نیست به غیر از مشخصات فردی و مشخصات خودرو، محل سکونت در سامانه «تهران من» ثبت شود. همچنین افرادی که سال گذشته در سامانه ثبت نام کرده‌باشند، نیاز به ثبت نام جدید ندارند.

سعیدیان‌فر در مورد ساکنین محدوده طرح ترافیک گفت:‌ جهت رفاه حال شهروندان در این محدوده روزانه یک خروج رایگان قبل از ساعت ۸:۳۰ و یک ورود رایگان بعد از ساعت ۱۷ در نظر گرفته شده است و در فاصله ۸:۳۰ تا ۱۷ تخفیف ۵۰درصدی برای آنها وجود دارد.

وی بیان داشت: ساکنان محدوده طرح ترافیک برای بهره‌مندی از تخفیف‌های مربوطه باید مشخصات محل سکونت خود را در سامانه تهران من وارد کنند و در صورتی که ساکنین مستأجر هستند و امکان جابه‌جایی محل سکونت دارند باید محل جدید خود را در این سامانه به روزرسانی کنند.

اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رای ثبت نشده)
Loading...

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از
خلاصه
پایان تیرماه آخرین مهلت ثبت‌نام طرح‌کاهش آلودگی هوا
عنوان مقاله
پایان تیرماه آخرین مهلت ثبت‌نام طرح‌کاهش آلودگی هوا
توضیحات
مدیر سامان‌دهی طرح‌های ترافیکی گفت: شهروندان برای استفاده از ۲۰ روز تردد رایگان در محدوده طرح‌کاهش آلودگی هوا، فقط تا پایان تیرماه فرصت ثبت‌نام در سامانه «تهران من»‌ را دارند.
نویسنده
نام پابلیشر
فرمون
لوگو پابلیشر