هزینه معاینه فنی 99

هزینه معاینه فنی ۹۹ افزایش نیافته

سعید قیصر، مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه از ۱۵ اردیبهشت ماه خودروهای بدون معاینه فنی جریمه می شوند بنابراین برای جلوگیری از تشکیل صف های طولانی از مردم درخواست می‌شود مراجعه به مراکز معاینه فنی را به روزهای نزدیک به ۱۵ اردیبهشت ماه موکول نکنند.

وی با اشاره به اینکه در سراسر کشور ۶۲۴ مرکز معاینه فنی فعالیت می کند گفت: مشکل صف های طولانی برای معاینه فنی خودرو ها در کلانشهرها اتفاق می افتد که با مراجعه به موقع جلوی تشکیل این صف های طولانی گرفته می شود و وقتشان نیز تلف نمی شود.

علاوه بر این ساعت کاری سه مرکز دماوند، چمران و شقایق در تهران یک ساعت بیشتر شده است. جهت تسریع در ارائه خدمات از ساعت ۱۷ تا ۱۸ در این سه مرکز پذیرش صرفاً اینترنتی و با نوبت‌دهی آنلاین معاینه فنی انجام می‌‌شود که در صورت اقبال عمومی ساعت فعالیت نیز افزایش خواهد یافت.

اکثر مراکز معاینه فنی که در قسمت جنوبی تهران واقع شده، بسیار خلوت است و شهروندان می‌توانند بدون هیچ انتظار و صفی معاینه فنی خودروهای شان را انجام دهند که مراکز چمران، الغدیر و شقایق از جمله این مراکز است.

قیصر بیان داشت: در حال حاضر هزینه معاینه فنی مانند سال قبل ۳۷ هزار تومان است و هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته است.

مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور بیان داشت: در حال حاضر ۴ میلیون خودروی جدید مشمول معاینه فنی خودرو هستند و در فروردین امسال نسبت به سال گذشته مراجعه خودروهای فاقد معاینه فنی به مراکز به حداقل ممکن رسیده است.

وی گفت: با توجه به اینکه معاینه فنی در سراسر کشور یکپارچه شده است بنابراین مردم می توانند برای جلوگیری از تشکیل صف های طولانی به دیگر مراکز در شهرهای اطراف محل زندگیشان مراجعه کنند.

امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments