عادی شدن شرایط در مراکز معاینه فنی خودرو

عادی شدن شرایط در مراکز معاینه فنی خودرو

مدیر روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران از کاهش طول صف و مدت انتظار در مراکز معاینه فنی شهر تهران و بازگشت به شرایط عادی در این مراکز خبر داد.

محمدرضا گویا با اشاره به شروع زمان اجرای فاز دوم طرح کاهش از ابتدای آبان ماه گفت: با توجه به شلوغی مراکز بنابر هماهنگی انجام شده با پلیس راهور، مقرر شد اجرای فاز دوم طرح کاهش و کنترل مکانیزه معاینه فنی توسط دوربین در تمام سطح شهر و اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی در دو هفته نخست آبان ماه به استثنای محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد تنها به‌صورت ارشادی انجام شود و مالکان خودروهای فاقد معاینه فنی در فرصت باقیمانده به مراکز مجاز معاینه فنی مراجعه کنند. وی با اشاره به اقداماتی از قبیل افزایش ساعات کاری مراکز، استفاده از سامانه نوبت‌دهی آنلاین و سامانه پیامکی اعلام مدت انتظار گفت: این موارد سبب شد شرایط مراجعات به مراکز به حالت عادی برگردد و شهروندان بتوانند در کمتر از دوساعت معاینه فنی خودرو خود را اخذ کنند. به گفته وی، در حال حاضر بیشتر مراکز دو شیفته تا ۱۲ شب و سه مرکز بیهقی، نیایش و واحد سیار نوبنیاد به‌صورت ۲۴ ساعته فعال هستند. 

مطلب پیشنهادی  مراحل معاینه فنی خودرو 98+مدارک موردنیاز

مدیرروابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران در ادامه افزود: در راستای به حداقل رسیدن مدت انتظار شهروندان، توصیه می‌شود حتما قبل از مراجعه با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۱۲ از مدت انتظار در مراکز مطلع و خلوت‌ترین مرکز را برای انجام معاینه فنی خودروی خود انتخاب کنند. ضمنا شهروندان می‌توانند با استفاده از سامانه نوبت دهی آنلاین به آدرس services۲۷.tehran.ir با تعیین وقت قبلی به مرکز مورد نظر مراجعه کنند. به گفته گویا، برای سیستم نوبت‌دهی آنلاین روزانه ظرفیت پذیرش در حدود ۱۰۰۰ دستگاه خودرو تعیین شده که به زودی پذیرش عادی بعضی از مراکز متوقف و خودروها تنها با تعیین وقت قبلی و نوبت‌دهی به‌صورت اینترنتی پذیرش خواهند شد.

منبع خبر : ایران جیب

اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید

به این مطلب رای دهید

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رای ثبت نشده)
Loading...

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از