farmooon_411
طرح زوج و فرد از ابتدای اسفندماه پنج شنبه ها نیز اجرا می شود

طرح زوج و فرد از ابتدای اسفندماه پنج شنبه ها نیز اجرا می شود

( آخرین به روزرسانی : ۹۷/۱۲/۲۶ )

مطابق اعلام سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از پنجشنبه دوم اسفندماه، طرح ترافیک زوج و فرد در سطح شهر تهران اجرایی خواهد شد. وی علت این تصمیم را نزدیک شدن به ایام نوروز و افزایش حجم تردد مردم در سطح شهر و خیابان های منتهی به مراکز خرید در این ایام اعلام کرد. با توجه به ترافیک شدیدی که در این مناطق ایجاد می شود، طرح زوج و فرد در روزهای پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۱۳ اجرایی خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  راهنمای خرید طرح از سایت تهران من my.tehran.ir

سردار مهماندار در ادامه سخنانش افزود: اجرا شدن این طرح به دلیل درخواست های مردم به واسطه افزایش حجم ترافیک در روزهای پنجشنبه، سهولت کسب و کار بازاریان و مراکز خرید و تشویق مردم به استفاده از وسایل نقلیه عمومی بوده است. در روزهای دیگر هفته، مطابق معمول طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ آغاز شده و تا ساعت ۱۹ ادامه دارد. مرز طرح ترافیک از سمت شمال به خیابان مطهری، از سمت جنوب به خیابان شوش، از سمت غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان شریعتی و هفده شهریور محدود می‌شود. مرز اجرای طرح زوج و فرد نیز از ضلع شرقی به بزرگراه امام علی (ع)، از ضلع جنوبی به بزرگراه بعثت، از ضلع غربی به بزرگراه نواب و چمران و از ضلع شمالی به بزرگراه همت محدود می‌شود.

مطلب پیشنهادی  خرید طرح ترافیک 98 (روزانه، هفتگی، ماهیانه، سالیانه)
اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از
خلاصه
اجرای طرح زوج و فرد از ابتدای اسفندماه در پنج شنبه ها
عنوان مقاله
اجرای طرح زوج و فرد از ابتدای اسفندماه در پنج شنبه ها
توضیحات
مطابق اعلام سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از پنجشنبه دوم اسفندماه، طرح ترافیک زوج و فرد در سطح شهر تهران اجرایی خواهد شد.
نویسنده
نام پابلیشر
فرمون
لوگو پابلیشر