بازیابی رمز کارت سوخت

دریافت اینترنتی رمز کارت سوخت

رمز کارت سوخت جدید صادر شده

کارت سوخت خودرو های صفر، همان ۴ رقم کد ملی فردی است که کارت سوخت به نام وی صادر شده است. همچنین اگر اقدام به ثبت نام کارت سوخت المثنی نموده اید همانطور که بارها در خبرگزاری های مختلف اعلام شده است رمز همه کارت‌های سوخت موجود ، چهار رقم آخر کد ملی فردی است که اسمش روی کارت سوخت ثبت شده است. بنابراین نیازی به مراجعه به سایت یا سامانه، مراکز شرکت ملی فرآورده های نفتی یا پلیس+۱۰ ندارید. می‌توانید با مراجعه به جایگاه سوخت و وارد کردن چهار رقم آخر کد ملی فردی که کارت به نام او صادر شده است، از کارت سوخت خود استفاده کنید.

اما اگر فردی رمز شخصی برای کارت‌های خود تعیین کرده و آن رمز را نیز به خاطر دارد می‌تواند همچنان از رمز‌ شخصی خود استفاده کند.

رمز کارت سوخت

در تصویر بالا چهار رقم آخر کد ملی ۷۸۹۰ است که رمز کارت سوخت وی می باشد.

 

هک و شکستن رمز کارت سوخت

امکان هک و یا شکستن رمز کارت سوخت وجود ندارد و هرگونه تغییر و دستکاری در کارت سوخت خودرو، خلاف قانون است.

آدرس مراکز بازیابی رمز کارت سوخت بنزین

اگر رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اید و یا کارت سوخت به نام مالک قبلی خودرو است و کد ملی وی را ندارید می توانید برای بازیابی رمز کارت سوخت خود به صورت حضوری به مراکز بازیابی رمز کارت سوخت مراجعه کنید. در تصویر زیر آدرس این مراکز آمده است:

آدرس نواحی بازیابی رمز کارت سوخت در سایر استانها را اینجا ببینید.

رمز کارت سوخت های قدیمی

به مدت یک ماه رمز کارت سوخت تمامی کارت های سوخت موجود در کشور به ۴ رقم کد ملی فردی که کارت به نامش صادر شده است تغییر یافته بنابراین اگر کد ملی صاحب کارت سوخت را دارید می توانید از آن استفاده کنید.

مهم نیست که کارت سوخت به نام چه شخصی ثبت شده است و اگر در جریان خرید و فروش خودرو کارت سوختی که به نام مالک قبلی خودرو است را دریافت کرده اید، می توانید از همان کارت سوخت استفاده کنید. کارت سوخت براساس شماره vin خودرو صادر می شود و مختص خودرو است و نه شخص .

 

 

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از