خودروهای فاقد گواهی سلامت اجازه سوختگیری ندارند

( آخرین به روزرسانی : ۹۸/۰۶/۲۶ )

علی محمودیان رئیس اتحادیه سوخت جایگزین و صنایع وابسته اظهار داشت: از ابتدای دی ماه سال جاری خودروهای دوگانه سوز فقط در صورت داشتن گواهی سلامت می توانند از جایگاه های سی ان جی سوخت گیری کنند.

به گزاش فرمون و به نقل از میزان، وی ادامه داد: بر اساس مصوبه هیات دولت در اسفند ۹۷ دستگاه های اجرایی موکلف به صدور گواهی سلامت برای خودروهای تبدیلی کارگاهی و سایر خودروهای دوگانه سوز هستند. وی در ادامه افزود: در برخی از سندهای مالکیت خودروهای دوگانه سوز، اطلاعات مربوط به سوخت آنها ذکر نشده که پس از دریافت گواهی سلامت اطلاعات و مدارک سند تصحیح خواهد شد.

اسماعیلی در ادامه تصریح کرد: حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار خودروی دوگانه سوز در کشور وجود دارد که حدود ۱ میلیون و ۲۰۰ دستگاه از آنها موفق به دریافت گواهی سلامت شده اند.

رئیس اتحادیه سوخت جایگزین و صنایع وابسته در ادامه بیان داشت: ثبت نام برای دریافت گواهی سلامت خودروهای دوگانه سوز از ابتدای شهریور آغاز شده و تا پایان دی ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی در پایان درباره هزینه صدور گواهی سلامت برای خودروهای دوگانه سوز گفت: هزینه صدور گواهی سلامت بسته به سلامت و نیاز به قطعات جدید از ۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان در نوسان است.

اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رای ثبت نشده)
Loading...

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از
خلاصه
خودروهای فاقد گواهی سلامت اجازه سوختگیری ندارند
عنوان مقاله
خودروهای فاقد گواهی سلامت اجازه سوختگیری ندارند
توضیحات
علی محمودیان رئیس اتحادیه سوخت جایگزین و صنایع وابسته اظهار داشت: از ابتدای دی ماه سال جاری خودروهای دوگانه سوز فقط در صورت داشتن گواهی سلامت می توانند از جایگاه های سی ان جی سوخت گیری کنند
نویسنده
نام پابلیشر
فرمون
لوگو پابلیشر