خودروهای فاقد استاندارد از خط تولید خارج می شوند

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خودروهای فاقد استاندارد و کیفیت از خط تولید ۲ خودروساز بزرگ کشور خارج می شوند.

به گزارش فرمون به نقل از ایرنا رضا رحمانی روز پنجشنبه در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران افزود: خودروهای قدیمی و خودروهایی که نتوانند استاندارد های لازم را پاس کنند، از خط تولید خارج می شوند.

وی ادامه داد: این خودروها در سایپا پراید و در ایران خودرو پژو ۴۰۵ بوده که باید با انجام برنامه ریزی های لازم خودروهای جدید و با کیفیت جایگزین آنها شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به سوالی مبنی بر پیگیری وضعیت شرکت هپکو اراک خاطر نشان کرد: وضعیت این شرکت در سفر امروز به استان مرکزی و نشست اقتصاد مقاومتی پیگیری و برنامه های این وزارتخانه در خصوص آن اعلام می شود.

حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکز، بازدید از شرکت کاغذ پاسارگاد، بازدید از صنایع نخ خمین، حضور در گلزار شهدا، بازدید از طرح شرکت مانا انرژی این شهرستان، بازدید از طرح تولید کاغذ از سنگ، بهره برداری از طرح توسعه شرکت ستگستان محلات، آغاز عملیات اجرایی دار القرآن نیم ور، بهره برداری از شرکت پارس بافت دلیجان و آغاز عملیات اجرایی طرح شرکت قیر اسپادانای دلیجان از جمله برنامه های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان مرکزی است.

استان مرکزی به عنوان چهارمین قطب صنعت کشور و بهره مندی از ۲ هزار و ۹۰۰ واحد صنعتی، ۱۲ شهرستان و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments