سامانه استعلام خلافی خودرو – تسویه آنی جریمه‌ راهور ۱۲۰

 

با کلیک روی گزینه های بالا آسان و سریع، خلافی بگیرید و جریمه ها را پرداخت کنید. برای استعلام خلافی خودرو بر روی دکمه مربوطه بزنید تا صفحه استعلام خلافی برای شما باز شود. سپس کد ملی، شماره پلاک و شماره موبایل مالک خودرو را وارد کنید و بر روی استعلام بزنید. اگر کیف پول شما شارژ نداشته باشد وارد درگاه بانک شده و با پرداخت تعرفه ۵۲۰۰ تومانیِ مصوب راهور می توانید از لیست جریمه های رانندگی خود مطلع شوید و حتی به صورت موردی بررسی و عکس تخلف را مشاهده کنید.

اگر به هر دلیلی با ابزار بالا موفق به دریافت لیست تخلفات خودرو خود نشدید می توانید با روشهای رایگان یا کم هزینه ای که در ادامه توضیح می دهیم به راحتی استعلام خلافی بگیرید.

روشهای استعلام خلافی خودرو

 

استعلام خلافی خودرو با فرمون

فرمون یک برنامه استعلام خلافی خودرو است که در دو نسخه تحت وب و نسخه اندروید تهیه شده . لینک دسترسی به نسخه تحت وب رو همون بالای صفحه گذاشتیم.

 

برای استفاده از نسخه اندروید برنامه فرمون می تونید به کافه بازار یا گوگل پلی مراجعه و به آسانی دانلود کنید. می تونید با کلیک بر روی دکمه زیر آخرین نسخه برنامه فرمون را دانلود کنید.

با برنامه فرمون می تونید خلافی تونو به صورت موردی (قسطی) پرداخت کنید!

به جرات میشه گفت استفاده از برنامه فرمون آسانترین روش استعلام جریمه خودرو و نمره منفی گواهینامه و پرداخت آنلاین جریمه ماشین است.

برنامه فرمون چه مزیتی داره؟

  • سوابق خلافی و جریمه‌های رانندگی شما حفظ میشه!
  • به جز دفعه اول برای استعلام نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات نداری!
  • میتونی عوارض خودرو با استفاده از پلاک چک کنی!
  • هشدار دوربین های کنترل ترافیک و کنترل سرعت داره!
  • خرید بیمه شخص ثالث داره!
  • قیمت گذاری خودرو صفر و کارکرده با توجه به مدل و سال ساخت و … داره!

 

 

خلافی با فرمون

 

با فرمون می تونید جریمه خودرو یا موتور به صورت تکی از لیست تخلفات انتخاب و پرداخت کنید و نیازی به پرداخت یکجای تمام جریمه‌ها نیست. باقی جرایم را می توانید در فرصتی دیگر و قبل از اتمام موعد پرداخت تسویه کنید.

 پرتخلف ترین کاربران و بالاترین میزان جریمه ها

در فرمون می توانید پرتخلف ترین کاربران و بالاترین میزان جریمه ها را مشاهده کنید!

برای دانلود راهنمای سامانه استعلام خلافی خودرو اینجا کلیک کنید.

گرفتن رایگان خلافی ماشین از طریق اینترنت با سایت پلیس راهور۱۲۰

یکی از روشهای رایگان استعلام خلافی خودرو مراجعه به وبسایت پلیس راهور می باشد برای ورود به آدرس service.rahvar120.ir/page/infractions-police مراجعه کنید. سایت راهور ۱۲۰ برای آی پی های خارج از کشور بسته است لذا اگر قصد استعلام خلافی دارید با آپی های داخل کشور و بدون VPN به سامانه راهور مراجعه کنید.

به تازگی تغییراتی در سایت راهور صورت گرفته است که برای استعلام تخلفات رانندگی خودرو یا موتور سیکلت نیاز به ثبت نام در سایت سخا دارد. پس از ورود به بخش استعلام تخلفات در سایت راهور، باید در سامانه سخا ثبت نام کنید.

ثبت نام در سامانه سخا به آسانی انجام می شود و پس از ثبت نام و وارد شدن به سامانه می توانید با استفاده از بارکد کارت خودرو، جزئیات جرایم رانندگی را ببینید. برای ثبت نام نیاز به کدملی و شماره تلفن به نام خود فرد است. ضمنا از این پس فقط در صورتی می توانید خلافی بگیرید که بارکد خودرو با کدملی مالک خودرو مطابقت داشته باشد. بنابراین اگر مالک خودرو نیستید باید ابتدا با اطلاعات مالک خودرو در سامانه سخا ثبت نام کنید.

سامانه سخا

 

پس از ورود به بخش استعلام خلافی با استفاده از شماره بارکد پستی مندرج روی کارت ماشین می توانید میزان جرایم خودرو خود را استعلام نمایید.

 

بارکد پستی کارت ماشین

برای استفاده از سامانه راهور۱۲۰ نیاز به کد ۸ یا ۹ رقمی درج شده در پشت کارت ماشین مالک خودرو و وارد کردن آن در بخش مورد نظر برای نمایش لیست تخلفات خودرو دارید.

علی رغم رایگان بودن این روش از آنجا که بخش استعلام تخلفات در سایت راهور با تاخیر چند روزه به روزرسانی می شود و حتی در صورت پرداخت، جریمه ها از سایت راهور با تاخیر پاک می شوند. بنابراین توصیه می کنیم از روشهای آنلاینی مثل استعلام خلافی فرمون برای استعلام و پرداخت استفاده کنید تا هم استعلام به روز باشد و هم به صورت آنی جریمه های پرداختی پاک شوند.

اگر قصد خرید و فروش خودرو خود را دارید توصیه می کنیم تنها از طریق مراکز تعویض پلاک و یا دفاتر پلیس+۱۰ اقدام به استعلام و تسویه تخلفات کنید. در سایر موارد نیازی به مراجعه حضوری نیست و می توانید از روش های آنلاین و یا از روش های ساده و آفلاین استعلام و پرداخت خلافی خودرو استفاده کنید.

دریافت پیامک تخلفات رانندگی از طریق کدهای دستوری USSD

یکی از روش های دریافت پیامک تخلفات رانندگی استفاده از کدهای USSD است.

مزیت این روش این است که بدون دسترسی به اینترنت و حتی با گوشی های ساده‌ و قدیمی هم می‌توانید جریمه ماشین را استعلام بگیرید کافیست کد #۱۱۰* را شماره گیری کنید تا خلافی خودروی خود را دریافت و سپس پرداخت کنید. پس از شماره گیری دو گزینه نمایش داده می شود:

۱- خدمات قابل ارائه

۲- خدمات در دست اقدام

اگر می‌خواهید لیست تخلفات خود را ببینید باید عدد ۱ را انتخاب و ارسال نمایید. در مرحله بعد یک گزینه (استعلام خلافی خودرو) می بینید که برای دریافت جریمه ماشین خود باید عدد ۱ را ارسال نمایید.

 

پیامک خلافی خودرو

 

در مرحله بعد باید کد VIN که همان (شماره‌ ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو است که با IR شروع می‌شود) را وارد کنید. این شماره علاوه بر کارت ماشین بر روی برگه سبز خودرو یا همان سند خودرو و همچنین بیمه نامه شخص ثالث درج شده است.

دقت کنید که حتما به زبان انگلیسی و حروف لاتین را به صورت بزرگ وارد کنید که دچار مشکل نشوید. همچنین به یاد داشته باشید کدهای USSD به خاطر مسائل امنیتی در صورت نگرفتن پاسخ بعد از چند ثانیه ارتباطشان قطع می‌شود، بنابراین بهتر است بدون معطلی کد VIN را وارد کنید. (توصیه می کنیم آن را در جایی نوشته و کپی کنید تا در زمان وارد کردن کد VIN سریعتر عمل کنید)

در این مرحله ۲ انتخاب دارید؛ اگر فقط مبلغ جریمه خودرو را می‌خواهید عدد ۱ را انتخاب کنید و مبلغ را مشاهده کنید.

اگر شناسه قبض و شناسه پرداخت خلافی خودرویتان را می‌خواهید عدد ۲ را واردکنید. با داشتن این شناسه‌ها می‌توانید از طریق سایت اکثر بانک ها و یا دستگاه ATM جرایم خودروی خود را پرداخت کنید.

گرفتن خلافی ماشین با پیامک

گرفتن خلافی خودرو با پیامک یکی دیگر از روشهایی است که در هر زمان و مکانی میتوانید برای بررسی میزان تخلفات خودرو استفاده نمایید.

برای مشاهده جریمه بایستی کد ۱۷ رقمی VIN که روی سند یا کارت ماشین چاپ شده است را به سامانه پیامکی استعلام خلافی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ بفرستید.

   اس ام اس تخلفات ماشین برای شما ارسال خواهد شد.

درصورتی که قصد پرداخت کل مبلغ جرایم را دارید، یک بار دیگر کد VIN را وارد کرده و در انتهای آن ستاره قرار دهید. پیامکی حاوی مبلغ، شناسه قبض و شناسه پرداخت برایتان ارسال می‌شود.

با کمک این شناسه‌ها می توانید از درگاه‌های پرداخت آنلاین، دستگاه پوز و … مبلغ جریمه را تسویه کنید.

لازم به ذکر است که با ارسال شماره گواهینامه به همین شماره می توانید نمره منفی گواهینامه را استعلام کنید.

دریافت جریمه ماشین با مراجعه به مراکز پلیس +۱۰

میتوانید پیش از مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ خلافی ماشین خود را اینترنتی مشاهده کنید. در صورتی که میزان جرایم شما کمتر از سه میلیون تومان است می توانید برای استعلام و پرداخت حضوری مراجعه نمایید.

قابل ذکر است رانندگان با مبلغ جرایم بیش از سه میلیون تومان باید به راهنمایی و رانندگی مراجعه کنند. (می توانید با پرداخت غیرحضوری جریمه توسط اپلیکیشن فرمون مانع از توقیف خودرو شوید و نیازی به مراجعه حضوری به راهنمایی و رانندگی برای پرداخت جریمه‌ها نیست)

هزینه استعلام تخلفات خودرو در دفاتر پلیس+۱۰ مبلغ ۱۱.۵۰۰ تومان است. اگر پرینت لیست جریمه‌های شما بیش از ۳ برگ باشد به ازای هر برگ پرینت مبلغ ۱۵۰۰ تومان از شما دریافت می شود. همچنین تعرفه رسیدگی غیر حضوری اجراییات ۳۳۰۰ تومان است و مبلغ ۳۰۰ تومان هم بابت هر ردیف تخلف که قابل اعتراض باشد از شما دریافت می کنند.

بنابراین در صورتیکه قصد خرید و فروش خودرو ندارید توصیه می کنیم از روشهای آنلاین خلافی را استعلام و پرداخت کنید.

گرفتن رایگان خلافی خودرو با پلاک 

خلافی با پلاک تا چند سال قبل از طریق تلفن و با گرفتن شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸ امکان پذیر بود و ضمن تماس و صحبت با اپراتور از میزان جرائم و یا عدم خلافی ماشین خود مطلع می شدید. اما در حال حاضر این شماره تنها به معرفی راه های استعلام و معرفی انواع خدمات می پردازد.

این سامانه گویا در ارتباط با سامانه های مختلف جهت استعلام جریمه، طرح ترافیک، تعویض پلاک، نشانی هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در شهر تهران، نشانی مراکز تعویض پلاک، لیست آموزشگاه‌های دریافت گواهینامه موتورسیکلت و همچنین مدارک احراز سکونت به منظور دریافت کارت خودرو به شهروندان اطلاعات کافی را ارائه می دهد.

همانطور که در بالا هم اشاره شد در فرمون می توانید استعلام تخلفات را با پلاک بگیرید و جرایم را به راحتی پرداخت کنید. همچنین سوابق استعلام هم حفظ می شود.

استعلام خلافی با پلاک در فرمون به دو صورت است: خلافی با پلاک با جزئیات و روش تجمیعی.

استعلام تجمیعی روشی است که نیازی به احراز هویت ندارد و می توان جمع جرایم یا مجموع مبلغ جریمه های رانندگی را یکجا مشاهده و پرداخت کرد.

اما اگر بخواهید ریز تخلفات رانندگی را ببینید باید احراز هویت انجام دهید. به این صورت که شماره تلفن مالک و کد ملی و شماره پلاک را وارد نموده و بعد از دریافت پیامک و پرداخت تعرفه ۵۲۰۰ تومانی می توانید جزئیات جریمه ماشین را مشاهده و در صورت تمایل پرداخت کنید.

در این مقاله تمامی راه های استعلام جرایم را بررسی کردیم. در روشهای بررسی شده برای استعلام تخلفات رانندگی خودرو، نیازمند شماره vin و یا بارکد ۸ یا ۹ رقمی خودرو و یا اطلاعات پلاک، کدملی و شماره تلفن همراه مالک وسیله نقلیه هستید.

اگر کارت ماشین خودرو را گم کرده اید می توانید با شماره VIN  که در برگه سبز خودرو یا سند خودرو نیز درج شده است لیست تخلفات خودرو را از روشهای گفته شده استعلام کنید.

استعلام خلافی خودرو با کد ملی

همانطور که اشاره شد در برخی از روشهای موجود برای استعلام و مشاهده خلافی ماشین بایستی کد vin یا شماره بارکد پستی ۸ یا ۹ رقمی خودرو را که در کارت ماشین درج شده است را داشته باشید. اما روشی برای استعلام خلافی خودرو فقط با وارد کردن کد ملی وجود ندارد.

همچنین در تغییراتی که در سامانه راهور ۱۲۰ صورت گرفته است؛ استعلام خلافی خودرو با کد ملی مالک خودرو، بارکد پستی کارت ماشین و شماره تلفن همراه مالک خودرو انجام می شود و پیش از استعلام جرایم باید در سامانه سخا ثبت نام کنید.

پیامک خلافی و فعالسازی ارسال جریمه با پیامک

اگر خودرو و شماره تلفنی که با آن سند زده اید به نام شماست در صورت ثبت تخلف دوربین، اطلاعات این جریمه توسط پیامک برای شما ارسال می شود. اگر پیامک تخلفات دوربین برای شما ارسال نمی شود احتمالا در زمان ثبت شماره تلفن در مرکز تعویض پلاک اشتباهی رخ داده است و باید از آنجا پیگیری کنید.

نحوه پرداخت اینترنتی خلافی خودرو

پس از استعلام در صورت داشتن جریمه می توانید از طریق اینترنت قبض را پرداخت کنید.

اگر از برنامه یا سایت فرمون برای استعلام استفاده کرده اید امکان پرداخت نیز در همان صفحه استعلام وجود دارد.

کافیست یک یا چند مورد یا تمام جرایم را انتخاب و گزینه پرداخت را بزنید و یا از پرداخت تجمیعی استفاده کنید.

افزایش مبلغ جریمه ۷ تخلف حادثه ساز

به نقل از سردار سید تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور فراجا از مرداد ۱۴۰۲ مبلغ جریمه ۷ تخلف حادثه ساز دوبرابر شده است. در ماده ۷ کتاب قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، جدولی شامل بیست ردیف وجود دارد و به تخلفات حادثه ساز اشاره می کند. تخلفات حادثه ساز شامل این موارد است:

  • حرکات نمایشی مانند دور زدن درجا؛
  • حرکت بر روی یک چرخ و یا هرگونه حرکات آکروباتی در سطح راه‌ها و خیابان‌ها؛
  • دور زدن در محل ممنوع، عبور وسایل نقلیه از پیاده‌رو؛
  • نقص سیستم روشنایی وسایل نقلیه به هنگام رانندگی در شب؛
  • سبقت گرفتن غیرمجاز؛
  • تجاوز از سرعت مجاز؛
  • مصرف کردن مواد روانگردان و مشروبات الکلی؛
  • عبور کردن از چراغ قرمز راهنمایی؛
  • گردش کردن به چپ یا به راست در محل ممنوع؛
  • رعایت نکردن حق تقدم عبور؛
  • روشن نکردن چراغ هنگام رانندگی در شب و در موقع لزوم؛
  • حرکت کردن به طور مارپیچ در راه‌ها؛
  • تجاوز یا انحراف به سمت چپ معابر؛
  • عدم رعایت فاصله مناسب با وسیله نقلیه و یا عدم توجه به جلو؛
  • رانندگی با وسیله نقلیه دارای عیب و نقص فنی مؤثر (چراغ، لاستیک، فرمان، ترمز، برف پاک‌کن و زنجیر چرخ)؛
  • عدم رعایت شرایط مندرج در گواهینامه از قبیل استفاده از سمعک، عینک یا تجهیزات خاص؛

به عنوان نمونه تخلف تجاوز از سرعت مجاز (تا ۳۰ کیلومتر در ساعت) با کد تخلف ۲۰۵۶ که پیش از این مبلغ ۶۰ هزار تومان بود از مردادماه به ۱۲۰ هزار تومان در کلانشهرها افزایش یافته است.

تخلف حادثه ساز مشمول نمره منفی نیز می باشند و در این نوع تخلفات هم خودرو و هم موتورسیکلت اعمال قانون می شوند.

مطلب پیشنهادی: جدول کد تخلفات رانندگی و نرخ جریمه سال ۱۴۰۲

ضرورت استعلام دوره ای خلافی خودرو

هر راننده ای باید حداقل هر دو هفته یکبار میزان تخلفات خودرو خود را استعلام کند. استعلام خلافی خودرو نه تنها برای مالکان خودرو بلکه برای افرادی که اقدام به خرید و فروش خودرو می کنند بسیار مهم و ضروری است چراکه برای سند زدن و به نام کردن خودرو نیاز به برگه عدم خلافی است.
برگه یا قبض جریمه رانندگی که از طرف پلیس راهور صادر می شود دارای انواع مختلفی است و بعضا دارای مهلت ۶۰ روزه است.

پرداخت جرایم خودرو ضروری است و در صورت عدم پرداخت به موقع و افزایش آن تبعاتی را به دنبال خواهد داشت. توقیف خودرو و دو برابر شدن مبلغ از جمله مجازات‌هایی است که در صورت عدم پرداخت به موقع درنظر گرفته شده است.

با توجه به شیوه های نوین ثبت تخلف رانندگی، راه گریزی برای عدم پرداخت خلافی وجود ندارد. اما در صورتیکه مبلغ جریمه های رانندگی شما زیاد است می توانید جرایم خودرو را به صورت تک به تک پرداخت کنید. این نحوه پرداخت که به آن پرداخت قسطی نیز گفته می شود در این مطلب توضیح داده شده است.

نحوه اعتراض و کم کردن خلافی خودرو چگونه است؟

از آنجا که برخی افراد با مخدوش کردن پلاک باعث ثبت جریمه های به ناحق برای سایر رانندگان می شوند و یا به دلیل بروز خطاهای انسانی و سیستمی گاها در ثبت تخلفات رانندگی اشتباهاتی صورت می گیرد.

لذا خیلی از رانندگان به دنبال اعتراض به خلافی خودرو و کم کردن آن هستند که در این مطلب توضیح داده شده است.

کدامیک از جریمه ها مهلت پرداخت دارند و در صورت عدم پرداخت در مهلت مقرر دوبرابر می شوند؟

در جریمه های تسلیمی، الصاقی و خودداری مبلغ تخلف بعد از گذشت ۶۰ روز در صورت پرداخت نشدن دوبرابر می‌گردد. اما در جریمه های دوبرگی و دوربین مبلغ تخلف بعد از گذشت ۶۰ روز و در صورت پرداخت نشدن دو برابر نمی‌شود.

پس از پرداخت قبض جریمه چه مدت طول می کشد تا از سایت راهور حذف شود؟

پس از پرداخت قبض در سایت راهور، بلافاصله جریمه شما تسویه می‌شود ولی از آنجا که سایت پلیس راهور هفته ای یکبار به روز می‌شود تخلف ثبت شده تا یک هفته در سایت راهور قابل مشاهده است. جهت اطمینان از پاک شدن جرایم می‌توانید بعد از چند روز از طریق پلیس ۱۰+ استعلام بگیرید تا مطمئن شوید قبض شما پرداخت شده است. همچنین جریمه‌هایی که با فرمون پرداخت می کنید به صورت آنی از لیست پاک می شوند.

آیا امکان ثبت نام در طرح ترافیک با برنامه فرمون وجود دارد؟

خیر در حال حاضر در برنامه فرمون امکان خرید طرح ترافیک  و  ثبت نام در تهران من وجود ندارد.

آیا امکان استعلام خلافی چند خودرو و موتور وجود دارد؟

بله امکان وارد کردن اطلاعات چند خودرو نیز در برنامه و سایت فرمون امکان پذیر است. سوابق تمامی آنها ثبت می شود.

پرتکرارترین جریمه های رانندگی کدامند؟

اغلب جرایم رانندگی مربوط به نبستن کمربند، صحبت با موبایل حین رانندگی و سرعت غیرمجاز است. از آنجا که برنامه فرمون سوابق تخلفات رانندگی را حفظ می کند می توانید تخلفات پرتکرار خود را مشاهده و با رعایت آنها کمتر جریمه شوید.

خلافی خودرو را هر چند وقت استعلام کنیم؟

پیامک جریمه برای اکثر رانندگان ارسال نمی شود. اکثر ماموران با استفاده از دست افزار و به شکل هوشمند اقدام به ثبت جریمه رانندگی می‌کنند اما در مواردی که قبض‌ها به شکل کاغذی صادر می شود برخی از این جرایم کاغذی از یک تا پنج روز طول می‌کشد تا روی سیستم ثبت شود. بنابراین توصیه می کنیم خلافی خود را هفتگی چک کنید.

در صورت مشاهده خلافی که شما مرتکب نشده اید چگونه اعتراض کنید؟

اگر پس از استعلام در لیست جرایم، جریمه ای را مشاهده کردید که مطمئن هستید مرتکب نشده اید می توانید به این تخلف اعتراض کنید.

به طور کلی شکایت به خلافی خودرو و موتور به دو دسته تقسیم می‌شود. دسته اول شکایت به تخلفات ثبت شده از طریق دوربین است. این تخلفات شامل عبور از چراغ قرمز، سرعت غیرمجاز و ورود به محدود طرح ترافیک است. اگر به این موارد اعتراضی دارید باید به مراکز اجراییات مراجعه کنید که معمولا پلیس راهور مستندات ثبت شده توسط دوربین را به شما نشان می دهد و در صورت ثبت اشتباه، پاک می شود.

دسته دیگر تخلفاتی هستند که توسط شما انجام نشده‌اند یا دارای مبلغ غیرمنطقی هستند. به‌عنوان مثال شما مبلغ میلیونی در لیست جرایم خود دارید یا اینکه در شهری که اصلا نرفته‌اید جریمه شده‌اید. در این صورت لازم است با مراجعه به مراکز پلیس ۱۰+ شکایت خود را مطرح کنید. اگر مبلغ جرایم بیش از ۳ میلیون تومان باشد باید به واحدهای رسیدگی به تخلفات رانندگی مراجعه کنید.

در صورتی که پلیس+۱۰ یا دفاتر رسیدگی به جرایم رانندگی بتوانند شما را راضی کنند باید مبلغ را پرداخت کنید. در غیر این صورت با مراجعه به مراکز رسیدگی پلیس راهور از یک کارشناس و یک قاضی می‌خواهید که جرایم را بررسی کند. در صورتی که حکم قاضی مبنی بر قطعی بودن جریمه باشد، جایی برای اعتراض باقی نمانده و باید کل مبلغ را پرداخت کنید.

برای اعتراض به خلافی خودرو چه مدارکی لازم است؟

  • اصل کارت شناسایی و اصل سند مالکیت خودرو
  • کارت شناسایی معتبر مالک وسیله نقلیه یا وکیل قانونی وی
  • تکمیل فرم درخواست

در این مقاله با جزئیات به توضیح روشهای استعلام خلافی خودرو پرداختیم و روش های کم هزینه و رایگان استعلام خلافی را توضیح دادیم. در آخر توصیه می کنیم جهت صرفه جویی در وقت از روشهای آنلاین برای استعلام تخلفات رانندگی استفاده کنید. در فرمون علاوه بر استعلام جریمه می توانید از امکانات متعدد برنامه فرمون استفاده کنید.

۴.۷/۵ - (۲۸ امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
345 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
ملك
4 سال قبل

سلام
من جریمم رو پرداخت کردم اما یک ماهه از تو سایت راهور برداشته نشده
انگار اصلا پرداخت نکردم
حتی زدم پرداخت آنلاین جریمه نزد که شما قبلا پرداخت کردید

میثم
4 سال قبل

بنده اردیبهشت ماه یکی از جریمه ها رو پرداخت کردم اما همچنان در استعلام خلافی این مبلغ کسر نشده. علت چیه از طریق سایت راهور پرداخت شده و شناره پیگیری هم داده

مهدی
4 سال قبل

سلام.خیلی عالی بود
جسارتن اگه شکایت روماشین باشه.تو این برنامه نشون داده میشه که شکایت روماشین هست!؟یا اینکه فقط میزان قیمت خلافیرو میگه!؟

علی
4 سال قبل

این کد ۸ رقمی داخل کارت تو برگه سبز خودرو نیست چجوری پیدا کنیم

سرویس برتر
4 سال قبل

سلام خسته نباشید
این کد ۸ رقمی داخل کارت تو برگه سبز خودرو نیست چجوری پیدا کنیم اون کد و ؟
متاسفانه کارت خودرو مفقود شده

حمید رعیتی افضلی
پاسخ به :   فرمون
4 سال قبل

سلام چرا عکسی که دوربین گرفته رو نشون نمیده .هم شماره موبایل و وارد میکنم هم کد رهگیری نمیاد بالا

حسام
4 سال قبل

از طریق یه پیامک ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ که جریمه شدیم باید ۵۰۰۰ ریال واسه هر پیام کسر کنن کجاش حقه

ميلاد شهريارى
4 سال قبل

سلام این برنامه مخصوص اندرویده فقط؟

فریبا ز
4 سال قبل

من همه راها رو رفتم اما هیچ کدام جواب ندادحتی تلگرام اسم مس کد ۸ رقمی ۱۷ رقمی واقعا جالبه

هادی شجاعی
4 سال قبل

سلام من در عرض دو دقیقه سه بار جریمه شدم تو کردستان دوربین زده خوب من وقتی تند رفتم باید یک بار جریمه بشم منطقی نیست که در عرض دو دقیقه سه بار جریمه بشم

آرش
4 سال قبل

سلام پلاک یاب کار نمیکنه بعد کد استان نمیشه عدد وارد کرد چیکار کنم ؟

رضا
4 سال قبل

واسه پول گرفتن هفت روش سریع تدارک دیده شده…حالا اگه پول میخوای هفت خان رستم ……..

احمدی
4 سال قبل

سلام
من ۲۲ روز قبل جریمه شدم و الان مبلغ جریمه روی سایت نشون میده ولی شناسه قبض و شناسه پرداخت نداره به شماره۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ VIN رو مسیج زدم فقط مبلغ جریمه اومد ولی شناسه قبض و پرداخت نداشت .چجوری میتونم جریمه رو پرداخت کنم بدون شناسه قبض و پرداخت و بعد از چه مدتی شناسه رو نشون میده؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر

شریفی
4 سال قبل

سلام چرا کار نمیکنه

نادری
4 سال قبل

سلام ۲ تا سوال: ۱. چرا باید روزانه برای اپ فرمون ۵۰۰ تومن بدیم؟ مگه هرروز خلافی می گیریم؟؟ یا هر روز از این اپ استفاده می کنیم؟؟ ۲. من برای استفاده از طرح ترافیک داخل محدوده طرح اصلی، در سایت تهران من ثبت نام کردم (چون خونه مون توی طرحه؛ البته به صورت ناقص؛ چون هنوزعوارض ۹۷ رو پرداخت نکردیم که بعداز پرداخت، ثبت نام رو تکمیل می کنم ) سوالم اینجاست که چرا هروقت من وارد این سایت می شم، برایم از طریق پیامک جریمه ی ورود به طرح صادر میشه (درحالی که ماشین در پارکینک منزل پارکه)… مشاهده بیشتر »

امین
4 سال قبل

مرسی خیلی مفید بود

H
4 سال قبل

چرا وقتی پرداخت میکنم بازم میاد

احمد
4 سال قبل

سلام
این سایت شما جریمه ها رو به صورت انلاین نشون میده یا اطلاعات مربوط به دو هفته گذشته هست؟

مرتضی
4 سال قبل

سلام چرا کار نمیکنه نمیشه خلافی گدفت

امیر حسین
5 سال قبل

با سلام،ممنون از اطلاعات عالی و به روز!!!

خلافی خودرو
5 سال قبل

ممنونم از اپلیکشین خوبتون
خواستم بپرسم میتونم این اپلیکشین رو توی سایتم بزارم؟؟

علی
پاسخ به :   خلافی خودرو
4 سال قبل

سلام من یه جریمه رو بوسیله فرمون مستقیما از گزینه پرداخت کلیک کرده پرداخت کردم ولی الان همون جریمه پاک نشده و شناسه های قبض در حال حاضر تغییر کرده جز ساعت مبلغ و محل همه همون هستش
راهنمایی میکنید متشکرم

1 2 3 9