خرید طرح زوج و فرد

نحوه خرید طرح کنترل آلودگی هوا ( طرح زوج و فرد سابق)

( آخرین به روزرسانی : ۹۸/۰۳/۲۷ )

طرح کنترل آلودگی هوا ( طرح زوج و فرد سابق) نوعی از محدودیت ترافیکی است که ساعات خاصی را برای رفت و آمد خودرو ها در نظر گرفته است.

ساعت طرح کنترل آلودگی هوا ( طرح زوج و فرد سابق)  

طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد) از اول تیرماه ۹۸ در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۹ و پنجشنبه‌ها از ساعت ۶.۳۰ تا ۱۳ اجرا می‌شود.

مطلب پیشنهادی  همه آنچه باید درباره طرح جدید کنترل آلودگی هوا در تهران بدانیم

آیا امکان خرید طرح کنترل آلودگی هوا (طرح زوج و فرد سابق) وجود دارد؟

بله در صورت خرید طرح ترافیک می توانید در محدوده طرح کنترل آلودگی هوا ( طرح زوج و فرد سابق) نیز تردد نمایید و مشمول جریمه نمی شوید. طرح جایگزین طرح زوج و فرد از اول تیرماه اجرا می شود که برابر آن تعداد روزهای مجاز هر خودروی پلاک تهران ۸۰ روز در سال (در هر فصل ۲۰ روز) خواهد بود و در مقابل، دیگر محدودیتی از بابت زوج یا فرد بودن پلاک و روز وجود ندارد و هر خودرویی در هر روزی که نیاز داشت، می‌تواند از حق تردد خود استفاده کند، بدین ترتیب، دیگر چیزی به‌نام محدوده زوج یا فرد وجود ندارد و هرکس در طول فصل، ۲۰ روز حق تردد مجاز و رایگان خواهد داشت و برای تردد مجاز بیش از آن، نیازمند پرداخت عوارض است. تعداد روزهای مجاز برای خودروهای با پلاک غیرتهران ۱۵ روز در هر فصل خواهد بود.

مطلب پیشنهادی  خرید طرح ترافیک 98 (روزانه، هفتگی، ماهیانه، سالیانه)
مطلب پیشنهادی  نقشه محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا (جایگزین زوج و فرد) تهران

اپلیکیشن فرمون، برنامه ای اندرویدی است که امکانات کاربردی زیادی را مانند استعلام و پرداخت خلافی خودرو، خرید طرح ترافیک، خرید بیمه شخص ثالث و … برای رانندگان فراهم آورده است. یکی از ویژگی های جالب توجه اپلیکیشن فرمون ابزارهایی برای جلوگیری از جریمه شدن رانندگان است. اپلیکیشن فرمون به هنگام نزدیک شدن به دوربین های طرح ترافیک و یا طرح کنترل آلودگی هوا ( طرح زوج و فرد سابق) با آلارم به شما هشدار می دهد.

آخرین نسخه اپلیکیشن فرمون را از لینک زیر دانلود کنید:

 دانلود فرمون

اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید

9
دیدگاه بگذارید

5 نظرات
4 پاسخها
0 دنبال کنندگان کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
7 نظر نویسندگان
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
مهدی نظری

سلام دوستان یک ایده داشتم نسبت به اینکه اگر شخصی فقط یکی دو ساعت هم کارداشته باشه چرا باید کل مبلغ ورود به طرح رو بده اگر بشه امکاناتی به وجود آورد که ساعتی هم بشه خیلی خوب میشه شاید خیلی ها توان پرداخت کل مبلغ رو نداشته باشه درصورتی که فقط یکی دو ساعت ویا شاید نیم ساعت کار بیشتر نداشته باشه باتشکر فراوان

سلام ممنون از ایده تون

عليرضا

با سلام
جايي مثل اميراباد كه طرح ترافيك نداره بايد چيكار كنيم؟طرح ترافيك كجا رو بايد بخرمز

کد ۲۰۱۴ استفاده از تلفن همراه در سرعت بالای ۶۰ کیلومتر در ساعت به مبلغ ۵۰ هزار تومان و کد ۲۰۷۲ استفاده از تلفن همراه در سرعت کمتر از ۶۰ کیلومتر در ساعت به مبلغ ۳۰ هزار تومان

رمضانپور

لطفا قبل از اینکه کسی برنامه را دانلود کند اطلاع رسانی کنید که بعد از نصب روزانه ۵۰۰ تومان از حساب شما کسر خواهد شد .این کار درست نیست که بدون هیچ گونه اطلاع رسانی و تا پایان نصب هیچ چیزی در مورد پولی بودن برنامه نمی گویید و بعد از نصب پیام میاد .به نظر من این کار شما مصداق کامل یک دزدی حساب میشود .

دوست عزیز در شبکه‌های اجتماعی و خود برنامه اطلاع رسانی شده است

مهدی ستاری معین

سلام،
روش خرید روزانه طرح زوج و فرد امکان پذیر هستش و روش خرید با موبایل را هم برای ما توضیح دهید لطفا.

فاطمه

با سلام من اگر طرح ترافیک رو بخرم با همون میتونم وارد طرح زوج و فرد هم بشوم؟
ممنون

خلاصه
خرید طرح زوج و فرد؟!
عنوان مقاله
خرید طرح زوج و فرد؟!
توضیحات
در صورت خرید طرح ترافیک می توانید در محدوده زوج و فرد نیز تردد نمایید و مشمول جریمه نمی شوید.
نویسنده
نام پابلیشر
فرمون
لوگو پابلیشر