farmooon_411
حذف طرح زوج و فرد غیرقانونی است

حذف طرح زوج و فرد غیرقانونی است

( آخرین به روزرسانی : ۹۷/۱۰/۰۷ )

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه حذف طرح زوج و فرد با قانون مغایرت دارد، گفت: اصلی‌ترین دستگاه درباره این موضوع پلیس است، چون ترافیک را هدایت می‌کند.

آیا پرداخت عوارض شهری برای ورود به طرح وجود دارد؟

سردار حسین رحیمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه افرادی که وارد طرح ترافیک می‌شوند یک پیامک با «مضمون منظور شدن عوارض شهری به حساب آنها»، داده می‌شود، گفت:‌ کسی که وارد طرح ترافیک می‌شود یک بار توسط پلیس اعمال قانون و جریمه ۲۰ هزارتومانی می‌شوند. ظاهرا قانونی در شورای شهر وجود دارد که این افراد باید مجددا جریمه شوند، اما باورم بر این است که برای یک تخلف نباید دو بار جریمه صورت گیرد.

وی در خصوص ارائه طرح حذف زوج و فرد و افزایش محدوده طرح ترافیک، یادآور شد: به نظرم اگر طرحی می‌خواهد اجرا شود باید در رابطه با آن در مراجع قانونی بحث شود، اما برخی افراد ذهنیات خود را اطلاع‌رسانی می‌کنند، این موضوع (حذف طرح زوج و فرد) با قانون مغایرت دارد، اصلی‌ترین دستگاه در رابطه با این موضوع پلیس است چون ترافیک را هدایت می‌کند، درباره این موضوع باید کار کارشناسی صورت گرفته و سپس اطلاع‌رسانی شود.

منبع: پرشین خودرو

اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید

1
دیدگاه بگذارید

1 نظرات
0 پاسخها
0 دنبال کنندگان کنندگان
 
بیشترین پاسخ واکنش
پرطرفدارترین نظرات
1 نظر نویسندگان
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
عبدالهی

تغییرنام محدوده زوج و فرد به محدوده آلودگی! توسط شهرداری تهران برای اخذ عوارض از مردم! زندگی و تردد میلیون ها نفر از ساکنان این محدوده را با مشکلات عدیده روبرو میکند. برای کاهش آلودگی راههای بسیاری وجود دارد که من جمله سهمیه بندی و اصلاح قیمت سوخت ، عرضه خودروهای هیبریدی و الکتریکی با کاهش عوارض و مالیات واردات ، استفاده از دستگاه‌های صنعتی تصفیه هوا و…‌است. دراین زمینه برخورد و مجازات مسئولانی که با اهداف نامعلوم !در سالهای گذشته با تولید خودروهای برقی و آب سوز با توان داخلی مخالفت و مقابله کردند، ازجمله مسئله مهمی است که… مشاهده بیشتر »