تغییر آدرس کارت سوخت

اگر پیش از دریافت کارت سوخت خود مجبور به تغییر آدرس شده اید، می بایست برای رفع مشکل ارسال کارت سوخت به آدرس پیشین و تغییر آدرس کارت سوخت خود، به اداره پست مراجعه کنید و این تغییر آدرس را گزارش دهید. در چنین حالتی معمولا مامور پست بعد از اینکه متوجه اشتباه بودن آدرس یا تغییر آدرس متقاضی می شود، کارت سوخت را به باجه معطله پست تحویل می دهد. بدیهی است که کاربر باید برای دریافت کارت سوخت خود به باجه معطله پست مراجعه کند و با ارائه مدارک شناسایی خود، کارت سوخت را تحویل بگیرد.

البته خوب است بدانید که جهت جستجو و بروزرسانی آدرس در نرم افزار cco در دفاتر پلیس+۱۰ هزینه ای دریافت نمی شود. همچنین برای اعلام تغییر آدرس کارت سوخت مراجعه حضوری مالک خودرو ضروری نیست. برای تغییر نشانی ارائه اصل شناسنامه مالکیت یا بنچاق خودرو و مدارک شناسایی متقاضی تغییر نشانی، کفایت می کند و با وکالتنامه نیز تغییر نشانی امکانپذیر است.

 

 

 

پیگیری کارت سوخت از طریق پیام کوتاه (SMS)

برای آگاهی یافتن از آخرین وضعیت کارت هوشمند سوخت از طریق پیامک ، کافیست شماره وی آی ان (VIN) را توسط پیام کوتاه(SMS) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ ارسال نمائید. در صورتی که قالب و ساختار مشخص شده در این راهنما را در نوشتن شماره وی آی ان در پیام کوتاه رعایت نمائید، سیستم نرم‌افزاری بطور خودکار در همان لحظه پاسخ شما را می‌دهد.

 

جدول میزان سهمیه بنزین خودروهای مختلف

کاربری   وضعیت میزان سهمیه بنزین ماهیانه
سواری شخصی بنزینی ۶۰
سواری شخصی دوگانه ۳۰
تاکسی بنزینی ۴۰۰
تاکسی دوگانه ۲۰۰
موتور سیکلت ۲۵
وانت کم مصرف بنزینی ۲۰۰
وانت کم مصرف دوگانه ۱۰۰
وانت پرمصرف بنزینی ۴۰۰
وانت پرمصرف دوگانه ۳۰۰
آمبولانس ۵۰۰
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments