رمز کارت سوخت ارومیه

مراکز بازیابی رمز کارت سوخت در ارومیه

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: ۱۰هزار عدد کارت سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه بازیابی شده است.

احمد مجرد در گفت و گو با ایسنا افزود: از ابتدای شروع طرح سهمیه بندی بنزین تاکنون بالغ بر ۱۰ هزار عدد کارت سوخت آن دسته از کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اند در نواحی تابعه منطقه ارومیه بازیابی شد.

وی با بیان اینکه  تا ۳۰ آذر ماه، ۴ رقم آخر سمت راست کد ملی شخصی که نام او در پشت کارت سوخت درج شده است، به عنوان رمز کارت سوخت شخصی‌، علاوه بر رمز جاری کارت سوخت معتبر است، گفت: افرادی که به هردلیل امکان بازیابی رمز کارت سوخت برایشان میسر نیست، می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به ستاد و نواحی تابعه شهرستانی در سطح مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی نسبت به بازیابی رمزشان اقدام کنند.

مجرد افزود: این افراد می‌توانند با ارائه مدارک خود از جمله سند سبز خودرو، کارت ملی، کارت سوخت، کارت خودرو و در صورت داشتن سند بنچاق به‌صورت حضوری به این نواحی مراجعه و رمز جدید خود را بازیابی کنند

وی تاکید کرد: دارندگان کارت سوخت خودرو در شهر ارومیه نیز می‌توانند با مراجعه به ستاد منطقه واقع در خیابان کاشانی و ناحیه مرکزی واقع در خیابان امینی به‌صورت حضوری درخواست بازیابی رمز کارت سوخت خود را ارائه دهند.

مدیر منطقه ارومیه گفت: درخواست کارت سوخت المثنی در حال حاضر فقط با مراجعه حضوری مالک خودرو بهمراه مدارک شناسایی خودو به دفاتر پلیس+۱۰ امکان پذیر است و ثبت نام کنندگان کارت سوخت المثنی می توانند روند صدور کارت خود را از سایت www.epolice.ir پیگیری نمایند.

این مسئول با اشاره به تعداد جایگاههای سوخت استان خاطرنشان کرد: در مرکز و شهرهای شمال استان بالغ بر ۱۲۶ باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی فعال متصل به سامانه هوشمند سوخت وجود دارد که بصورت آنلاین امکان ارتباط با جایگاه‌های تحت پوشش را فراهم می کند.

۱/۵ - (۱ امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments