ایران خودرو افزایش قیمت‌ها را پس گرفت؛ ایراد فنی بود

( آخرین به روزرسانی : ۹۸/۰۵/۱۰ )

ایران خودرو در یک عقب نشینی افزایش قیمت خودرو های این شرکت را رد و اعلام کرد، ایرادات نرم افزاری به وجود آمده بود.

به گزارش فرمون به نقل از تسنیم، مطابق دعوت های جدید شرکت ایران خودرو به مشتریان قیمت چند محصول این شرکت افزایش پیدا کرده بود.  بر همین اساس قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو برای دنا پلاس تیپ یک قیمت ۱۲۰ میلیون و ۱۱۹ هزار تومان در نظر گرفته شده بود.

قیمت جدید رانا lx  هم ۷۱ میلیون و۳۳۰ هزار تومان تعیین شد.  البته برای مشتریان خودروی رانا lx که این محصول را به صورت پیش فروش خودرو با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ ثبت نام کرده‌ بودند هم ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفته شده که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد( خرداد و تیرماه )کمتر خواهد شد.

علاوه بر این قیمت جدید پژو ۲۰۶ صندوقدار هم  به ۸۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید که برای مشتریانی که این محصول را به صورت پیش فروش با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۹۸ ثبت نام کرده‌اند هم ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفته شده که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد (خرداد و تیرماه )کمتر خواهد شد.

پژوپارس هم ۸۶ میلیون و ۱۱۰۰ هزار تومان رسیده بود که برای مشتریانی که این محصول را به صورت “پیش فروش” با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۹۸ ثبت‌نام کرده‌اند مبلغ ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان  تخفیف در نظر گرفته شده که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد (خرداد و تیرماه) کمتر می شود.

بعد از اعلام این ارقام ایران خودرو در یک عقب نشینی افزایش بهای محصولات این شرکت را رد و اعلام کرد “با توجه به مکانیزه بودن صدور دعوتنامه در ایران خودرو، به علت به وجود آمدن ایراد نرم افزاری، تعداد اندکی از دعوتنامه های ارسال شده با بهایی مغایر با قیمت مصوب شرکت صادر شده که این تعداد دعوتنامه نیز در اسرع وقت اصلاح و مجددا ارسال خواهد شد”.

 

اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رای ثبت نشده)
Loading...

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از