استعفای دسته جمعی مدیران ایران خودرو تکذیب شد

در روزهای اخیر برخی از شبکه های اجتماعی در فضای مجازی اخبار مجعولی مبنی بر استعفای دسته جمعی مدیران ایران خودرو منتشر کرده اند که ایران خودرودیزل تمامی آن را تکذیب کرده است.

شبکه های معاند و ضد انقلاب، در روزهای اخیر اخباری به نقل از مدیر ارتباطات ایران خودرو دیزل مبنی بر شایعه استعفای دسته جمعی مدیران گروه صنعتی ایران خودرو منتشر کرده اند که هدف آن تخریب مدیران خدوم این گروه صنعتی بوده است.

در شرایطی که گروه صنعتی ایران خودرو در فضای تحریم و محدودیت های فراوان توانسته تولیدرا رونق بخشیده و از پیچ سخت تحریم ها عبور کند، دشمنان قسم خورده نظام، با انتشار مطالب ناشی از توهم خود، به دنبال ایجاد تنش در تولید و همچنین محیط های کارگری هستند.

گروه‌هایی که خود را به دروغ حامی و طرفدار مردم می‌دانند، همچون گذشته با ابزار نفاق سعی در القای وجود تفرقه در جامعه کارگری دارند تا باعث ایجاد التهاب دراین بخش از بازار اقتصادی کشور شوند و همچنان این شبه‌گروه‌ها بر توهم خود باقی مانده و طراحان این سناریو سعی در ادامه استفاده از دروغ و شایعه‌پراکنی برای القای آن به جای حقیقت را دارند،شرکت ایران خودرو دیزل این شایعه را تکذیب کرده است.

خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران خودرو همچنان با عهد خود با مردم استوار بوده و در سال رونق تولید، همچون گذشته پا به پای آنها در راستای در اهتزاز پرچم پرافتخار کشور درتلاش خواهند بود.

امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments